środa, 2 listopada 2011

Taca, herbaciarka, serwetnik i świeczniki

Po długiej przerwie prezentuję coś, co nie dokońca jest skończone (brakuje dobrych kilku warstw lakieru) ale jak to ja, nie skończę dobrze jednego, a już zabieram się za drugie. W trakcie wycinania serwetkek do drugiego podobnego zestawu (oj pokaże go zapewne-kwestia czasu!) lakieruję pierwszy. Temat przewodni lawenda. Miało być lawendowo no i kolorystyka dość jasna. Jak widzicie nie żałowałam z patynką,  bo ostatnio coś bym cały czas ją stosowała. Żałuję tylko jednego, że mój aparat marki Samsung jest niezadowalający, tzn może i jest, ale w moich rękach robi niezbyt fajne fotki. Efekt fotograficznych przymiarek poniżej, a co do "Przymiarek", tych artystycznych pisanych z wielkiej litery  pozdrawienia dla wszystkich ceniących sobie  niezłą porcję dobrego humoru, kto widział ten wie:)A i do kompletu zdekupażowała zegar ścienny, ale z uwagi na niezamontowanie w porę wskazówek, podarowałam sobie zdjęcie. Obiecuję, że kolejny zestaw umieszczony na blogu będzie już kompletny. 

9 komentarzy:

 1. Musiałam się najpierw napatrzeć - przepiękny zestaw!
  Lubię powtarzające się elementy w otoczeniu, bo tworzą harmonię i tu też mi wszystko wspaniale gra!

  OdpowiedzUsuń
 2. LAVENDER znaczy piękny. Czekam na kolejne inspiracje...

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny komplecik,lawenda zawsze na czasie,szczególnie jeśli jest ładnie wkomponowana w przecierkę i patynę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie wiem sama, który komplecik bardziej mnie się podoba hmmm. Lawenda na białym tle, czy jak ten pod spodem komplecik - lawenda na ciemnym tle. A Tobie droga Autorko, który komplecik bardziej się podoba?

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komplet również nam się podoba!:) Delikatne z wyczuciem! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. No cóż droga Siostrzenico nic dodać nic ująć po prostu pięknie.Wszystkie Twoje prace są godne podziwu.Teraz czekam na motywy zimowe.

  OdpowiedzUsuń
 7. stworzyłaś przepiękny i konsekwentny w stylistyce komplet:)a i bardzo cieszy me oko Twoja patynowa faza:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ślicznie słoneczko

  OdpowiedzUsuń